Wystaw opinię o produkcie
ROGER ULK 1200/HS Zestaw do bram garażowych 36V bezszczotkowy (Brushless) High Speed , wysokość otwierania 2,5m
Zestaw zawiera:
- - Siłownik (głowica) UL/1200/HS BRUSHLESS 36V HIGH SPEED o sile ciągu 1200N z wbudowanym radioodbiornikiem
- - Prowadnica UL/G330 (3300 mm) z paskiem
- - 2 x Pilot 2-kanałowy SYNUS/2 z kodem zmiennym lub stałym (433,92MHz)
- - Akcesoria montażowe
- - Instrukcja instalacji, użytkowania i konserwacji
- - Karta gwarancyjna (24 m-ce)
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier Darmowa
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: 8E16-1958C
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Home Automation Luca Gargiulo. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Roger Technology ULK 1200/HS to kompletny zestaw automatyki do bram garażowych uchylnych i segmentowych, oparty na nowoczesnej technologii silnika bezszczotkowego 36V DC (Brushless). Jest to wersja High Speed, co oznacza wyjątkową szybkość pracy, skracającą czas otwierania i zamykania bramy.
Napęd ten łączy w sobie nowoczesny design, trwałość i niezawodność – został zaprojektowany przez włoską firmę Roger Technology, lidera innowacyjnych rozwiązań w automatyce do bram. Dzięki technologii brushless urządzenie gwarantuje cichą, płynną i energooszczędną pracę, a jednocześnie praktycznie nie wymaga konserwacji.
Funkcje i zalety
-
High Speed – wyjątkowo szybkie otwieranie i zamykanie bramy.
-
Silnik bezszczotkowy 36V DC – długa żywotność, minimalna awaryjność.
-
Cicha praca – idealne rozwiązanie dla garaży przydomowych.
-
Precyzja działania – cyfrowy enkoder gwarantuje dokładne zatrzymanie i bezpieczeństwo użytkowania.
-
Bezpieczeństwo – funkcja automatycznego wykrywania przeszkód, współpraca z fotokomórkami i innymi akcesoriami Roger Technology.
-
Ekologia i oszczędność – niski pobór energii i praca w technologii 36V.
-
Łatwy montaż i integracja – zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do instalacji w garażu.
Zastosowanie
Zestaw ULK 1200/HS dedykowany jest do:
-
garaży przydomowych – szybkie i wygodne otwieranie bramy bez wychodzenia z samochodu,
-
garaży wielostanowiskowych – wysoka intensywność pracy i niezawodność,
-
obiektów komercyjnych – tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo i bezawaryjna praca.
Dzięki technologii High Speed, napęd sprawdza się szczególnie w sytuacjach, w których ważny jest czas otwierania i zamykania, np. w miejscach o dużym natężeniu ruchu pojazdów.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | Napęd do bram garażowych (segmentowych i uchylnych) |
| Zasilanie silnika | 36V DC – Brushless |
| Wersja | High Speed |
| Maks. powierzchnia bramy | do 16 m² |
| Maks. wysokość bramy | do 3,5 m |
| Siła ciągu | 1200 N |
| Prędkość otwierania | wysoka, HS – High Speed |
| Intensywność pracy | 100% – do pracy ciągłej |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Klasa ochrony | IP44 |
| System bezpieczeństwa | wykrywanie przeszkód, enkoder cyfrowy |
| Funkcje dodatkowe | odblokowanie awaryjne, kompatybilność z akcesoriami Roger Technology |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkty Roger Technology są projektowane i produkowane we Włoszech w zakładzie w Bonisiolo di Mogliano Veneto (TV). Wszystkie systemy automatyki do bram spełniają wymagania najważniejszych dyrektyw europejskich i posiadają Deklarację Zgodności CE. Certyfikaty i normy odniesienia obejmują: Dyrektywa Maszynowa 2006/42/WE Dyrektywa Niskonapięciowa 2014/35/UE Dyrektywa Kompatybilności Elektromagnetycznej 2014/30/UE Dyrektywa RED 2014/53/UE (dla urządzeń radiowych)
Producent
Roger Technology
Via Sandro Botticelli
31021 Bonisiolo TV, Włochy
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Bestsellery
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.